Please Choose Your Language

Pse të zgjidhni JINPENG

0 +
Ka 14 baza prodhimi në Kinë
0 +
Baza e prodhimit tejkalon 2666666 metra katrorë
0 +
Më shumë se 20000 pika shitjeje
0 +
Më shumë se 15 milionë përdorues kumulativë në mbarë botën
1 stacione karikimi për makina elektrike
stacionet e karikimit për makinat elektrike
stacionet e karikimit për makinat elektrike
stacionet e karikimit për makinat elektrike
5 stacione karikimi për makina elektrike

Vizioni i Ndërmarrjes

Për të qenë lider i prodhuesit global të transportit miqësor ndaj mjedisit të lehtë

Misioni i Ndërmarrjes

Krijoni një udhëtim më të mirë me shkencën dhe teknologjinë dhe nxisni rritjen e ndërmarrjes me inovacion

Vlerat e Ndërmarrjes

Përmbajuni së pari klientit, mbroni profesionalizmin, jini krenarë për inovatorët dhe fitoni fitues me përpjekjet

Teknologjia e prodhimit të makinave elektronike

Çdo makinë JINPENG kalon përmes linjës së provës së performancës, testimit të papërshkueshëm nga uji dhe testimit të drejtimit provë.Duke simuluar kushtet e ndryshme të rrugës dhe drejtimit, ne sigurojmë që çdo makinë të testohet rreptësisht
Punëtori për vulosje
Punëtori për vulosje
Me një investim total prej 60 milionë dollarësh, krijoni një linjë prodhimi gjermane të stampimit Schuler. Janë miratuar makina vulosjeje plotësisht automatike të mbyllura, të operuara nga robotë, efikase dhe të dobëta, për të siguruar saktësinë e nivelit milimetrik dhe cilësinë e lartë të pjesëve të stampimit.
Dyqan saldimi
Dyqan Saldimi
I gjithë automjeti saldohet nga robotë plotësisht automatikë, i cili garanton 100% cilësi saldimi dhe arrin nivelin e sigurisë me pesë yje.
Workshop pikture
Workshop pikture
Ai miraton procesin e veshjes së nano-elektroforezës katodike më kryesore dhe roboti spërkatës përfundon spërkatjen plotësisht automatike brenda dhe jashtë me cilësi të qëndrueshme.
Punëtoria e Kuvendit
Punëtoria e Kuvendit
Duke përdorur një linjë montimi të madh transportues të automatizuar ngritës, shpërndarja e motorit dhe instalimi ndihmës arrihen përmes robotëve VGA.

Partner i zinxhirit të furnizimit të makinave elektrike të vogla

Një sistem i pjekur dhe i plotë i zinxhirit të furnizimit, siguron shpërndarje të qëndrueshme të produkteve duke ofruar shërbime me cilësi më të lartë për përdoruesit globalë
Qendra e produkteve me shitje të nxehtë
Kompania prodhon kryesisht biçikleta elektrike, triçikleta elektrike, automjete me energji të reja, motoçikleta me tri biçikleta, pirunët elektrikë dhe makina pastrimi elektrike, etj., të përshtatshme për kalërimin e trafikut të njerëzve, ngarkimin e transportit, argëtimin dhe aktivitete të tjera. të

Kliko Këtu Për Më shumë Informacion

Ekipi ynë do të punojë me ju që nga fillimi për të kuptuar plotësisht nevojat dhe pritshmëritë tuaja.Ata gjithashtu mund të rekomandojnë ide të dobishme dizajni dhe të sugjerojnë opsione prodhimi.
Lajmet e fundit
jinpeng.png

Ndërsa bota përgatitet për një të ardhme më të gjelbër, gara po vazhdon për të udhëhequr revolucionin elektrik.Kjo është më shumë se një trend;është një lëvizje globale drejt lëvizshmërisë së qëndrueshme. Bumi i eksportit të makinave elektrike po krijon skenën për një botë më të pastër dhe më të qëndrueshme.

28 mars 2024
1111.jpg

Triçikletat elektrike të pasagjerëve kanë fituar popullaritet të konsiderueshëm si një mënyrë transporti e qëndrueshme dhe efikase.Me natyrën e tyre miqësore me mjedisin dhe funksionimin me kosto efektive, gjithnjë e më shumë individë po i konsiderojnë këto automjete si një alternativë ndaj makinave tradicionale dhe motoçikletave.

10 janar 2024
图片1.png

Jinpeng Group udhëheq zonën e ekspozitës së automjeteve të reja të energjisë në Panairin e 134-të të Kantonit dhe nis rezervimin e menjëhershëmPanairi i 134-të i Kantonit është mbajtur siç ishte planifikuar më 15 tetor 2023. Grupi Jiangsu Jinpeng, Jinshun Import and Export Trading (Xuzhou) Co., Ltd. të ftuar për të marrë pjesë në ekspozitë

16 tetor 2023

Listat e kuotimeve të disponueshme

Ne kemi lista të ndryshme kuotimi dhe ekip profesional të blerjeve dhe shitjeve për t'iu përgjigjur kërkesës tuaj shpejt.
Udhëheqësi i prodhuesit global të transportit miqësor ndaj mjedisit të lehta

LIDHJET E SHPEJTA

KATEGORIA E PRODUKTEVE

NA KONTAKTONI

 Telefon : +86-15052020480
 Tel: +86-400-600-8686
 E-mail: sales14@electric-tricycle.com
 Shto: Xuzhou Avenue, Xuzhou Industrial Park, Jiawang District, Xuzhou, Jiangsu Province
E drejta e autorit © 2023 Jiangsu Jinpeng Group Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.| Harta e faqes | Politika e Privatësisë |Mbeshtetur nga leadong.com  苏ICP备2023029413号-1